Zpět do obchodu

Registrace

Příběh neobyčejných sáčků

Ahoj milí fandové sušeného masa a Jamirosů zvlášť.

 

Před časem jsme psali na facebooku, že máme nové sáčky na naše sušené maso a také jsme vám řekli, že to nejsou obyčejné sáčky.

V čem jsou tedy sáčky tak výjimečné?

 

Vezmeme to trochu oklikou. Protože nám nezáleží jen na skvělém obsahu, ale i na obalu, jeho udržitelnosti a ekologii, nahradili jsme staré sáčky novými. Vždy chceme dát zákazníkovi něco navíc, nějakou výhodu. Tak tady je.

První věcí je, že naše sáčky jsou nyní plně ekologické a recyklovatelné. Hliníková folie, která byla v původních sáčcích je nyní nahrazena ekologickou alternativou z PET, díky tomu lze celý obal zcela opětovně zpracovat a to jsme chtěli.

Nám však nestačí, že lze obal pouze recyklovat. My jdeme ještě dál a přemýšleli jsme na tím, co s naším obalem lze ještě vyvést.

Po tom, co vyprázdníte obsah sáčku do bříška, je škoda obal hned vyhodit. Na to přijde čas. Zkuste obal vzít a znovu ho něčím naplnit.

Náš 50g sáček má totiž znovu uzavíratelný zip a tak ho můžete použít opakovaně.

Že, nevíte co do něj dát? Tady je pár tipů. Budete-li v přírodě a chystáte se někde tábořit, může vám sáček pomoci na uskladnění troudu, který nasbíráte cestou. Nebo třeba borůvky, maliny, nebo jiné lesní ovoce. Stejně tak tam můžete dát bylinky, které cestou najdete a nebo si vezmete z domova. Také se tam vejde čaj a nebo káva. Jak mletá, tak i zrnková, pokud s sebou jako Jamiro nosíte na výlety mlýnek :) .

A protože má zip, tak se vám nic nevysype.

My si v něm třeba nosíme sušené nudle na uvaření "jerkovačky" polévky z našeho sušeného maso, nudlí z domova a darů lesa, hub, které najdeme cestou. O tom jak se vaří jerkovačka napíšeme jindy.

A úplně nejvychytanější věcí je, protože je sáček samostojný, tak se dá použít jako provizorní sklenička nebo hrníček na pití a to si myslíme, že je hodně fajn.

Takže, než sáček po snědení masa vyhodíte, zamyslete se, zda ho ještě cestou nebudete potřebovat. Věřte, že se vám hodí.

A docela nás zajímá, k čemu byste ho použili vy?

 

Ještě jeden malý tip. Naše 50g jsme udělali tak malé, jak jen to šlo, abychom zbytečně nebalili vzduch a vy jste mohli sáček vždy pohodlně strčit téměř do každé kapsy.

Myslíme na vás, myslíme na přírodu.

Zpět do obchodu