Zpět do obchodu

Registrace

Soutěž s LTB

Soutěž probíhá od 31.3.2022 do 10.4.2022

LTB SnowboardsNakupte na eShopu www.jamiros.cz, napište k objednávce poznámku "Soutěž LTB", splňte další podmínky a budete zařazeni do losování o následující výhry:

  1. 2x zapůjčení výbavy od LTB Snowboards1 na víkend2
  2. 2x degustační sadu Jamiro's
  3. 3x slevu 20 % na nákup na jamiros.cz

LTB SnowboardsPro zařazení do soutěže je potřeba:

  • staň se fanouškem naší stránky na FB a/nebo na Instagramu
  • dej na FB/Insta stránce like soutěžnímu příspěvku
  • v komentáři k soutěžnímu příspěvku označ dva kámoše, kteří by mohli s tebou LTB výbavičku otestovat
  • nakup3 na eShopu Jamiro's a do poznámky uveď kód "Soutěž LTB"

Pár poznámek:

1 - Výbava od LTB snowboards je hooodně široká. Chceš si vyzkoušet splitboard? Můžeš! Chceš si vyzkoušet špičkové prkno na freeride, na freestyle nebo all-mountain? Můžeš! Je na tobě, co si vybereš. 

2 - Na víkend? Pokud si stihneš výbavu vyzvednout včas, může to být klidně 4-denní velikonoční víkend a nikdo ti nebrání v tom, zajet si výbavu otestovat třeba do Rakouska!

3 - Čím vyšší bude vaše objednávka, tím vyšší bude vaše šance na výhru. Každá sto koruna hodnoty objednávky je jako jedna losovací šance. Čím vyšší nákup, tím víc bodů v losovacím osudí!

 

Představení LTB Snowboards

Za LTB Snowboards (FB, IG, YT), značkou špičkových českých "prken", stojí Lukáš Schröder, který své první "prkno" vyrobil už v roce 1986 a od té doby se nezastavil. Vytvořil tak jednu z nejstarší klasických snowboardových manufaktur v Evropě. LTB jsou stále rodinnou firmou ve které se jeho žena Gábina stará o chod kreativního teamu. LTB má řadu modelů pouze v limitovaných 10 kusových sériích a vyrábí freeride speciály dlouhé i široké se specifickým vykrojením. V twinové konstrukci nabízí specifické široké modely a také nově začínají vyrábět a testovat prkna v projektu "SECOND CHANCE for MATERIAL" z recyklovaného odpadového materiálu. To je úžasných 35 let inovací s celosvětovým dosahem. Jen tak dál! ;-)

 


Zpět do obchodu