Zpět do obchodu

Registrace

Příběh Jamiro's Jerky

Ahoj fanoušci sušeného masa,

jmenuji se Radek, ale všichni mi již dlouhé roky říkají Jamiro, takže volba názvu pro jerky byla jasná ;-)

Jamiro při přípravě jeho skvělých jerky

Jamiro při přípravě jeho skvělých jerky

Se sušením masa jsem začal někdy okolo roku 2010. Začal jsem vyrábět jerky pro sebe a pro své kamarády k různým turistickým a sportovním příležitostem, ať už to bylo sjíždění vody, horská turistika, zimní freeriding nebo další aktivity. Jerky měly samozřejmě vždy veliký ohlas a bylo běžné, že várky připravené na celé pobyty se často snědly už během prvních večerů :-D To mě utvrzovalo v tom, že dělám něco, co lidem chutná, baví a umí to i ocenit. Začal jsem tak pracovat na nových recepturách a upravoval ty stávající. Sušené maso šlo vždy skvěle na odbyt.

Shodou okolností jsem byl svým okolím přiveden na myšlenku začít vyrábět sušené maso, nebo-li jerky, komerčně. Chvíli jsem o tom dumal, ale nakonec se té myšlenky chytil a vzal tuhle příležitost do vlastních rukou. Začalo celkem úmorné kolečko zjišťování, počítání, obíhání, hledání vhodných prostor, pročítání legislativy, jednání s úřady a nakonec ... nakonec mohla oficiálně spatřit světlo světa značka Jamiro's Jerky.

Věř tomu, že vyrábět sušené maso komerčně pod dohledy úřadů, je tak trochu něco jiného než sušení masa doma pro sebe a pro pár kámošů.

Nákupem Jamiro's Jerky se vám tak dostane do rukou špičkový produkt, který je pečlivě hlídán ve všech částech výrobního procesu, na což denně osobně dohlížím. (pokud chceš vědět, jak se u nás jerky vyrábí, klikni sem! ;-) )

Jamiro's Jerky jsou zdravým produktem s vysokým obsahem bílkovin, připravované z nejlepšího českého a v některých případech evropského masa. A protože si zakládám na kvalitě, tak obsahují pouze a jen přírodní složky a žádnou chemii. A samozřejmě neobsahují žádný lepek.

Věřím, že řady fanoušků Jamiro's Jerky se rychle rozrostou i o tebe a budou ti dělat radost, zahánět hlad a chutě při tvých dobrodružstvích.

 

Čus, zdraví Tě Jamiro!

Zpět do obchodu